Dacia Duster Motor İzolasyon Malzemesinde Açılma!

Ersin E. |

Trafiğe çıkış tarihi 17.04.2013 olan Dacia Duster aracımın motorun araç gövde tarafının izolasyon bölümünde bilmediğim bir nedenden dolayı açılma (yırtılma) olmuş ve içerisindeki sarı elyaf kısımdan dökülmeler meydana gelmiştir. Halen bu kısımda bulunan koruma malzemesini dişlerden birinin tutmadığı için de sarkık durumda bulunmaktadır. Bandırma Somtaş Renault Dacia servisi ve müşteri temsilcisi bunun dış etkenlerden dolayı olduğunu, buna kendilerinin yapabileceği hiçbir şey olmadığını ve garanti kapsamına girmediğini, ancak parçayı ücret karşılığında yenisi ile değiştirebileceklerini söylemişlerdir. Bunun garantiye girmemesi gerçekten şaşırtıcı. Görüyorum ki aynı problem bu araçlarda hep var!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin E.
  11 Haziran
  11:00

  Dacia genel müdürlüğünden aradılar, iKİ kez görüşme yaptık. fotolara baktılar ve garanti kapsamına kesinlikle almadılar. yaptığım iş nedeniyle malzemeden anlarım. bence sorun kesinlikle malzemenin ince olmasından kaynaklanıyor. Dacia duster alcaklar bunu göz önünde bulundursunlar.

 • 09 Haziran
  16:58

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ersin EVCÜMEN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,Dacia Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.