Dacia Dokker Klima Sorunu.

Sergen S. |

2014 yılının ocak ayında şirket filomuzun Dacia Dokker'a dönüşünü yapmak için karar aldık. Bu kapsamda 2 adet 0 dokker araç aldık. Fakat sorunlarımız hiç bitmedi. İki araçta da 0 olmasına rağmen yağ kaçakları vb sorunlar la ilk aylarımız geçti. Malum yaz ayları yaklaştığında 1 aracın klimasının tamamen arızalı ve çalışmaz modda olduğunu öğrendik.

Yaklaşık 2 aydır bu klimanın parçasını bekliyoruz her aramamızda bizi farklı şekillerde geçiştirerek ne zaman geleceği hakkında bile bir bilgi vermiyorlar. Bu süre 6 aya kadar uzayabilirmiş. Sonuç olarak 0 olan bir araçta bile olan sorunları görüyorsunuz. Hiçbir şekilde Dacia tavsiye etmiyorum ve pişman olacağınız bir markayla çalışılmamalıdır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sergen S.
  24 Haziran
  16:55

  2 gün önce 6 ay sonra gelicek olan parçayı bir anda bulmayı başardılar ! Sağolsunlar illa şikayet etmemiz gerekiyor. Tam sevinirken şimdide aracın elektrik aksamından olduğunu söylüyorlar sorunun ! yani yaklaşık 2 aydır biz boşuna beklemişiz. Üstüne bir de 0 arabada olan sorunlara bakın. Gerçekten komik. Sanırsınız mahalle bakkalından araba almışsınız. Çok bir fark yok gerçekten...

 • Sergen S.
  18 Haziran
  09:31

  Yine arayan yok sonuç degismiyor. Ilgisiz memmnuniyetsiz bir firma.

 • 17 Haziran
  16:30

  Değerli Müşterimiz, Sn. Sergen SERMEZ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.