02 Mayıs 2015

Dacia Dokker Aracımın Sağ Arka Kısmından Tıkırtı Sesi Gelmekte.

Aracımın sağ arka teker kısmından süreklilik arz etmeyen bir tıkırtı sesi gelmekte aralık ayında servise gittim amortisör değişecek dediler ellerinde yokmuş diğer servisi gittim bir süre sonra sesi duyamadık dediler gel zaman git zaman derken bu arkadaşlara 3 ay sonra bu sesi duyurdum onlarda amortisör dediler sipariş verdiler bakıma geldiğimde değişirsiniz diyerek ayrıldık bakımdan çıktıktan 2 haftaya yakın bir süre sonra yine aynı ses gelince servise sordum amartisörü değiştirmedik sorun görülmediği için bilgisini verdiler firma ile iletişime geçip bilgi istemişler firmada araç kamyonet bu ses normal demiş araç kamyonet olduğunu 20 ay sonra kendisi anladı herhalde çünkü ses 20 ay sonra gel.

Ramazan 1.952 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 15 Mayıs 2015

    Hala bekliyoruz birileri sorunu çözecek diye bir defa aradılar geri donen olmadı çok ilgili ve alakalilarmis yetkili servis sıkıntı yapınca yükleniyorlar kendilerine gelince kiviracak yer arıyorlar.

  • Dacia Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Ramazan DİLER. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla,Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  • Ramazan 01 Mayıs 2015

    Yetkili firma aracın kamyonet olduğu bilgisini vermes biz bilmiyorduk doblo, fiorino, connet, piper hatta kangoda kendi araçları ama nedense bu araçlarda kamyonet olmasına rağmen amartisor sesi yok acaba onlar kamyonet sinifina girdiklerinin farkında degiller mi de bu sesi yapmıyorlar zaten seste alt takımlarin sesine benziyor ben bu güne kadar hiçbir amartisorden böyle bir ses duymadım hatta duyanida duymadım yetkili firmaya sesleniyorum mantıklı bahanelerle cevap verin ki anlayalim ya bu isi düzgün yapalım ya da bir daha Renault guruba yaklasmayalim dostlarimizida yaklastirtmayalim kaldı ki sürgü kapı kolları su topluyor şikayeti vardı servis firma bilgisi var çözüm uretilince servise davet edileceksiniz demişti soruyorum hala bilgi gelmedi diyorlar 2 yıl geçti 2 yılda araç projeden başlasa satışa sunulmuş olurdu bu neyin beklemesi lütfen bilgi verin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön