Dacia Dokker 17000 Km'de Debriyaj Titreme Sorunu.

Ender Ş. |

Yaklaşık 8 ay önce sıfır km aldığım Dacia dokker 1.5 dci stepway aracımın debriyajı 17000 km'de olmasına rağmen kalkışta titreme yapıyor. 07.11.2014'te 20000 km bakımı için Maltepe güven altan yetkili servisine gittim. Debriyaj konusunu ilk sırada söylemem rağmen böyle bir hata göremediklerini söylediler.

Birlikte tekrar teste çıkmak istedim. Test sırasında araç titremeye devam etti. Testi yapan usta müşteri hizmetleri yetkilisine durumu anlattı ve dosya açtıracağını söyledi. Müşteri hizmetleri yetkilisi dosyayı açacağını belirtti ve bakım ücretini ödeyip araç ile oradan ayrıldım. Bu şikayeti yazma sebebim 17000 km yaptığım debriyajın garanti kapsamına değişmesini talep ediyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ender Ş.
  20 Nisan
  00:27

  Bu mesajlarımı okuyan 4056 kişi aklını başına alıp bu arabayı almasın. Titremek istemiyorsanız gidip başka marka alın.

 • Ender Ş.
  20 Nisan
  00:24

  Dacianın aracı test etmek bir tarafa görmeden verdiği debriyaj müşteri hatalı kullanımından kaynaklanır tespitinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim! pes

 • Ender Ş.
  20 Nisan
  00:21

  Renault- Dacia Türkiye problemin kullanıcı hatası olduğu konusunda ısrarcı. Aracı görmeden incelemeden suçu müşterinin üzerine atmak kolay tabi. Emsal kararlar ile garanti kapsamında değiştiren arkadaşlar nasıl hallettiler bilmiyorum. Bu kadar ciddiyetsiz ve lakayıt bir firma görmemiştim onu da görmüş oldum. bir daha renault- Dacia bayisine bile uğramıyacağım. Aracınıızın bakımlarını sanayide ahmet mehmet ustaya yaptirin bence. Hem yarı yarıya ucuz hem de garanti var diye kandırılmış olmazsınız. Müşteri temsilcilerinin pişkinliğine de değinmiyorum bile.

 • Ender Ş.
  08 Ocak
  08:31

  Konu Dacia tarafından yokmuş gibi sayılmaya devam ediyor.

 • Ender Ş.
  11 Kasım
  10:46

  11/10/2014 tarihli müşteri hizmetleri görüşmemde hiçbir sonuca ulaşamadık.bana rüşvet teklif eder gibi parça indirimi teklif ettiler.bize mahkeme yolu gözüktü

 • 10 Kasım
  08:58

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ender ŞEKER,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.