Dacia Dacia Stepway'ın Klima Borusu Tedariği!

Şevki Z. |

2012 Model Dacia Stepway'ım var. 29 Mayıs 2013 tarihinde, klimam çalışmadığı için servise götürdüm. Klima borusunun delindiğini ve bir hafta içinde parçanın geleceğini söylediler. Fakat aradan geçen 15 güne rağmen parça halen gelmedi. Türkiye'de bu parçanın olmadığını, Fransa'dan geleceğini ve ne zaman geleceği konusunda kesin tarih veremediklerini belirttiler. Bu sıcak yaz gününde böyle iş olur mu? Oysa ki aracı satarken hiçbir yedek parça sıkıntısı yaşamayacağımızı söylemişlerdi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevki Z.
  12 Haziran
  19:24

  Doğrusu sorunumun bu kadar çabuk çözüleceğini tahmin etmememiştim. Şikayetimin yayınlandığı bir kaç saat sonrasında Renault Bölge Sorumlusu Suat bey beni arayarak ilgili servise gerekli talimatı verdiğini ve sıcak yaz günlerinde daha fazla mağdur olmamam için çözüm ürettiklerini bildirdi... Öncelikle "Şikayetvar" sitesine vesile olduğu için, Suat beye de yakın ilgi gösterdiği için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • 12 Haziran
  16:53

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Dacia Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.