Dacia Çağrı Merkezi İlgisizliği!

Volkan K. |

08/10 tarihinde aldığım aracın,16/10 tarihi itibarıyla hala plakası takılmadı. Şikayetimi çağrı merkezine bildirmiş, tatmin edici bir cevap alamamış; tutarsız, saçma, amatörce gerekçelerle şu ana kadar bekletilmiş durumdayım. Çağrı Merkezinin konuya ne kadar uzak olduğunu, sorunları çözebilmek adına neler yapılması gerektiğini anlamamak ya da konuların önemi adına hızlı çözümler üretememek gibi bir sıkıntısı var. Asbis sistemine kayıt yapılamadığı söyleniyor. Kütahya’daki bayinin markasına ve tüketiciye verdiği önem, inanın Dacia firmasından kat kat üstün.(11/10 tarihinde işimde kullanabilmem için tarafıma kendi araçlarını tahsis ettiler). Sadece plakamın acilen takılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan K.
  27 Ekim
  11:32

  17/10 tarihinde şikayet ile ilgili geri dönüş yapıldı, o tarihten bu yana geri bildirim yapılmadı (bilgileri toplayıp haber vereceklerini söylemişlerdi

 • 17 Ekim
  12:08

  Değerli Müşterimiz, Sn. Volkan KAYNARCA,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.