Dacia Beş Aydır Air Bag Parçası Bekliyorum!

Sefer A. |

Dacia Duster markalı 2010 model aracımın 5 aydır airbag parçasını bekliyorum. Ya tükendi diyorlar ya da bugün yarın gelecek. Getirdik dedikleri zaman ise uyumsuz, farklı parça oluyor. Yılan hikayesine döndük. Böyle bir durum olamaz. Artık Tüketici Hakları Mahkemesine şikayet etmeyi düşünüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefer A.
  27 Mayıs
  00:09

  Aradan geçen zamanda da bir çözüm bulunmadı. Kendi imkanlarımla en sonunda araştırıp çıkma parça buldum. Firmayı beklemeye devam etsem Allah göstermesin geçireceğim bir kaza sonrasında firma cenazeme yollardı artık parçayı tabi o süreçte de halledebilirse. Can sağlığı bu sonuçta. 

 • Sefer A.
  16 Mayıs
  01:33

  Firma Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 7 Mayıs 2015 tarihinde,2 kez aradı, en kısa sürede çözüm bulacaklarını söyledi. 5 aydır bekliyorum. Hala da beklemeye devam ediyorum. Bir airbag parçası için 5 ay beklendiği nerede görülmüş, işitilmiş. Bir kaza olsa maddi boyutunu geçtim vebalini nasıl ödeyecekler. Birde bunun cezai boyutu var. Eskiden çevremdekilere Dacia Duster marka araç almalarını tavsiye ederdim. Bundan sonra değil tavsiye etmek. Aracımı bile satıp başka marka araç almak istiyorum. Aracın kalitesi kadar servis ağı hizmet kalitesi de çok önemli. Bir daha asla bunu gözden kaçırmayacağım.

 • 07 Mayıs
  13:37

  Değerli Müşterimiz, Sn. Sefer ALBAYRAK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,Dacia Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.