Dacia Aracın Geçen Yıldan Beri Enjeksiyon Beyni Arızalı

Ahmet Canberk U. |

Geçen yılda aynı nedenden şikayet maili atmıştım Dacia Logan 2012 model araç aldım. Erzurum Doğumak Renault bayisinden. Kardeşim hor kullanmam bakımlarını düzenli olarak yaptırırım. Aracı sıfır olarak satın aldığım 3.günü araçta çalışamama sorunu ve araçta vites geçişinde devir yükselttikçe sanki aracı biri sıkıp bırakıyor o derece rahatsız edici bir konforsuzluk söz konusu. Geçen yıl denildi aracın tüpünün beyni bozuk yapıldı garantiden oda şikayet ettim diye. Şikayet etmesem yine tık yok Dacia denen firmadan. Araba yine 3 ay sonra aynı sorunu verdi. Servis mail attı enjeksiyon değişmesi gerekli diye. Eğer arabam garantili yapılmazsa ve bu hafta cevap gelemezse mahkemeye başvuracağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Canberk U.
  05 Temmuz
  01:01

  Dacia servisi enjeksiyon siparişi verdiğini belirtti.Parçanın en kısa zamanda gelmesini istiyorum.Çünkü ankaraya yerleşeceğimizden dolayı ağutos ayında işlemlerin bir an önce halledip gitmek istiyorum.Umarım en kısa zamanda tarafımıza ulaşır arıza giderilir.

 • 30 Haziran
  10:18

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ahmet Canberk UZUNKAYA,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.