Dacia Aracın Arızası Garanti Kapsamında Giderilmiyor!

Ömer Osman G. |

Aracım 2011 model Dacia logan van araç alındığı günden beri servis bakımlı 20000 km de bir bakım yapılacağı söylendi bir önceki bakımı 60000 de idi ancak 56000 km'de İstanbul da ses var diye gittik hem bakımı yapıldı hemde sol aks arızalı denildi ve garantili işlem yapıldı. Araç 7000 km sonra yani 63000 km'de muayene için ön kontrolde balatalar az kalmış değişsin dediler servise gittik servis disklerde problem var ücretli olur kullanımla ilgili dedi bir yere çarpmadım vurmadım sıcakken su tutmadım yani yeni bir şoför değilim disk yarım santim yenmiş orjinal Dacia balatası ve servisi kullanıyorum kendi diskleri kabul etmediler çağrı merkezini 2 kez aradım 1 hafta oldu ses yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Osman G.
  10 Haziran
  17:46

  YALAN SÖYLÜYORLAR DİSK VE BALATA BENDE İNCELEME YOK SADECE SERVİS BAKMIŞ YETKİLİDİR. KULLANIM HATASI BENDE 20 YILDIR TEKNİK EKİBİM BÖYLE SORUMLU GÖRMEDİM TEK KELİMEYLE HELAL OLSUN ZATİ AZ KALDI WOLKSWAGEN A GEÇİYORUM

 • 04 Haziran
  15:20

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Dacia Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.