Dacia Aracımın Parça Temin Sorunu.

Salih M. |

21 ekimde kaza yapan aracımın kaput ve farı olmaması nedeniyle 10 gündür serviste beklemesi ve Dacia müşteri hizmetlerinin ülkede olmayan parçanın ne zaman temin edile bileceğini bilmiyoruz demesi benim bu markanın ülkemize yakışmadığı düşünmeme sebep olmuştur.

Toplam 9 aracımın 3 tanesini bir yıl önce dokker olarak değiştim ve diğer hiçbir markada yaşamadığım bir problemle karşılaştım ve aradığım müşteri hizmetleri yetkilisinin bu durumun normal olduğunu söylemesi de beni ziyadesiyle üzmüştür. Üçüncü dünya ülkelerine yakışan bir hizmet kalitesiyle bizim ülkemizde bu kadar araç satan bir markayı şiddetle kınıyor ve biran önce aracımın parçalarının temin edilmesini bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih M.
  14 Kasım
  14:16

  25 GÜNDÜR YEDEK PARÇA HALA YOK MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE MUHATAP BULMAK İMKANSIZ KADERİMİZE TERKEDİLDİK RESMEN.

 • Salih M.
  01 Kasım
  09:40

  NEREDEYSE 48 SAAT OLACAK ŞİKAYETİMİ TELEFON, MAİL . ŞİKAYET SİTESİ, FACEBOOK, TWİTTER YANİ ULAŞA BİLECEĞİM HER KANALDAN ULAŞMIŞ OLMAMA RAMEN HALA BİR DÖNÜŞOLMAMASI BENİM ELİMDE BULUNAN ARAÇLARI HEMEN SATIP GERÇEK BİR FİRMADAN ARAÇ ALMA FİKRİMİ KAÇINILMAZ BIRAKMIŞTIR.
  ÜZÜLEREK FİRMAYA OLAN BÜTÜN İNANCIMI YİTİRDİĞİMİ BELİRTEREK ÇÖZÜM OLARAK ARACIMIN ESKİ YAMUK KAPUTUNU TAKTIRIP UCU AÇIK BİR TARİHTE GELMESİNİ UMUT ETTİĞİM PARÇA GELENE KADAR ARACIMI BU ŞEKİLDE KULLANMAM GEREKTİĞİ FİKRİNİ KABULLENMİŞ BULUNUYORUM!

 • 30 Ekim
  16:59

  Değerli Müşterimiz, Sn. Salih MERT,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.