Dacia Aracımın Navigasyonu Çalışmıyor.

Burkay O. |

Sıfır almış olduğum Dacia aracımdaki navigasyon çalışmıyor ve karşımda bir muhatap bulamıyorum. Servis elinden geleni yapıyor ama Renault mais cevap vermiyor yazılarım ve şikayetlerim aşağıdadır bana buradan cevap verecekseniz matbu hazırlanmış cevaplardan yollamayın.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burkay O.
  01 Nisan
  00:13

  Arkadaşlar hala ulaşan olmadı Dacia çok yoğun olduğu için irtibata geçmeleri biraz zaman alıyor galiba belki seneye ararlar.

 • Burkay O.
  05 Ocak
  17:20

  Cevap navigasyon firması güncelleme yapacak cihazın düzelirse düzelir düzelmese bu şekilde kullanın güncellemenin tarihide belli değil hukuki sürecinizi başlatabilirsiniz verilen cevap bu bu sitede herkeze hazırlanmış matbu evrak gibi aynı şeyi gönderiyorlar. Yazı aramayı bırakın yazı bile yazmıyorlar.

 • Burkay O.
  05 Ocak
  17:17

  kesinlikle dacia marka araba satın almam bana verilen cevap navigasyon firması güncelleme yapacak cihazın düzelirse düzelir düzelmese bu şekilde kullanın güncellemenin tarihide belli değil hukuki sürecinizi başlatabilirsiniz verilen cevap bu

 • 29 Aralık
  10:26

  Değerli Müşterimiz, Sn. Burkay OCAK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz