Dacia Aracımın Navigasyon Güncellemesinde Ücret Alıyor!

Kemal B. |

Ben 42.500 lira vererek aldığım Dacia Lodgy'nin 1.500 TL'lik Medai navigasyon sisteminden şikayetçiyim. Biz aracı alırken yada araçların reklamlarında hiç navigasyonun güncellemesinin ücretli olduğunu söylenmedi ve söylenmiyor güncelleme yaparken görüyoruz ki tek bir tane hakkımız var.

Şimdi biz bu 1.500 TL'yi boşuna mı verdik. Zaten ne geri görüş kamerası ne foto film oynatma özelliği var. Lütfen bu konuda bize yardımcı olunsun çoğu kişi bu sistemi almaktan vazgeçiyor millet 750 TL vererek çok güzel double teypler alabiliyor. Biz neden böyle yaptık diyede kendimizi alıkoyamıyoruz. Dacia facebook'da bazılarına değerlendirilecek bazılarımıza da bizimle ilgili değil falan tarzı cevaplandı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal B.
  08 Kasım
  13:26

  merkezden biri geri dönüş yapılıp kayıt aldılar sözde tekrar geri dönecez dendi 2 gün oldu halen geri dönen olmadı bakalım ne olacak...

 • 07 Kasım
  10:39

  Değerli Müşterimiz, Sn. Kemal BURAK

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.