14 Mart 2015

Dacia Aracımın Navigasyon Güncellemesi.

2012 model Dacia stapway aracımda bulunan navigasyon cihazındaki harita güncellemesi için 69 USD alınmaktadır. Şuanda haritalar güncel olmadığı için kullanamıyorum. Güncelleme için neden para alındığını hala anlamış değilim. Bu cihazların parası zaten araç satılırken alınmaktadır. Hadi alındığını kabul etsek bile bu 69 dolar çok yüksek. Bu konuda çok şikayet duymaktayım. Dacia gibi büyük bir firmanın bu küçük sorunu çözmesini istiyorum.

Ali 2.730 Okunma

Cevaplar

  • Ali 19 Mart 2015

    Firmadan aradılar. Ancak sorun çözülmedi. Araç satışından sonra 3 ay içerisinde güncelleme yapmamız gerekiyormuş da, bunun kabahati kendilerinde değilmiş de, kendilerinin bu konu ile ilgileri yokmuş ve müdahale edemezlermiş falan. Yok böyle bir yaklaşım. Dacia firmasına yakışmadı. hiçbir işe yaramayan bu navigasyon cihazına boşuna para vermişiz.

  • Dacia Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Ali BAYRAK, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön