18 Haziran 2014

Dacia Aracımın Navigasyon Güncellemesi.

Dacia firması, 2013 yılının 4. çeyreğini güncel diye verdiniz. Onunda ne kadar güvenilir olduğu belli değil ve üstelik 2300 TL'ye sattığınız cihazın güncellemesine de 69 $ istiyorsunuz. O paraya navigasyon cihazı alınır hemde ömür boyu ücretsiz güncelleme garantili. Sizler ya bu işi bilmiyorsunuz ya da bir şekilde müşteriye kazığı atalım da nasıl olursa olsun düşüncesine
sahipsiniz.

Nasıl olsa bizim milletimiz de bu tip olayların üzerine gitmeye üşenen bir toplum. Bu yapıdan faydalanıp sizlerde parsayı toplamaya bakıyorsunuz. Müşterilerinizi yanıltarak bu yolla da ayrı ve haksız bir geliri de kar sayıyorsunuz.

M.akif 2.670 Okunma

Cevaplar

 • M.akif 06 Ekim 2016

  Dacia ve Renault sahipleri, fİRMANIN 1.800 t. l. Fark alarak sizlere satmış olduğu ve hiçbir işe yaramayan, üSTELİK de her güncellemesinde utanmadan 69$ talep ettikleri media nav sistemine çözüm olarak 150 t. Lirasına yeni bir yazılım yükleterek firma tarafından daha fazla kandırılmaktan kurtulduğumu ve aynı mağduriyeti yaşayan Dacia ve Renault kullanıcılarının da dikkatine sunuyorum. Yükletmiş olduğum yazılımın özelliklerine gelince: 1- iki çeşit navigasyon sistemi (igo ve navitel) mevcut üstelik ömür boyu ücretsiz güncellemeye sahip. 2- video ve film oynatma özelliği var. 3- aracın arkasına 200 t. l. 'na kamera bağlatmak isterseniz, eKRANDA aracın arka görüntüsünü izleyebilirsiniz. 4- araç içerisinde beklerken, sIKILMAMAK için ekran üzerinde oyun oynayabilirsiniz. 5- arzu ederseniz media nav cihazının ekranına aracın km. Saatinin görüntüsünü de getirebilirsiniz. Yani demem O ki koskoca Dacia ve Renault firmasının beceremediğini bir kişi yapmış ve bu yazılımı da 1/2 saatte cihaza yüklüyor. Üstelik cihazın orijinal yazılımında da hiçbir değişiklik olmadan. Sizlerede tavsiye ederim. Otomatik alternatif metin yok.

 • M.akif 26 Eylül 2014

  130500313 no’lu 31.05.2013 tarihli fatura ile tarafıma satmış olduğunuz A091336 üretim ve K9KC612R058801 şasi no’lu DACİA YENİ SANDERO STEPWAY 1.5 dci. 90 bg. aracımdaki Multimedya ve Navigasyon sisteminin, Navigasyonunun Firmanız tarafından kaynaklanan GÜNCELLEME sorunları ile aracımı teslim aldığım 04.06.2013 tarihinden bu güne kadar, gerek katologda belirtilen NAVİGASYON GÜNCELLEME adresine internetten müracaat ederek gerekse bu konu ile ilgili olarak Firmanız ile internet üzerinden defalarca yapmış olduğum görüşmeler, ayrıca ŞİKAYETİM VAR. COM int. adresi aracılığı ile yine Firmanız ile yapılan görüşmeler ve bu arada da Telofon ile yapmış olduğum görüşmelerin neticesinde, Firmanız tarafından, bu güne kadar cihazımın güncelleme sorununa hiç bir çözüm getirilmemiştir. Ayrıca bu günkü fiyatı 2300T.L. olan MEDİA-NAV cihazının, 2013 yılının 4ncü çeyreğine ait güncellemesini de 69$ gibi uçuk bir ücret karşılığında satmanız ve bu yolla da müşterilerinizden haksız bir kazanç elde etme zihniyetine sahip olduğunuz için ( 200 – 250 T.L. sına piyasadan alınan ve ömür boyu ücretsiz güncellemeye sahip olan pek çok marka NAVİGASYON cihazının olduğunu da göz önünde bulundurursak). Yukarıda bahsetmiş olduğum bu nedenlerden dolayı benden 1.350.T.L. fark ücreti alarak aracımla birlikte bana satmış olduğunuz Multimedya ve Navigasyon cihazının, yazımın EK’inde sunmuş olduğum TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDAKİ KANUN’NUN 4.Maddesine göre Madde 4 – ( Değişik Madde : 06/03/2003 – s.k./4. Md ) yukarıda bahsi geçen bu cihazın, hiçbir işime yaramamasından dolayı AYIPLI MAL olarak kabul edildiği için, cihazın, aracımdan, tarafınızdan sökülerek iade alınmasını ve bu cihazın yerine araçla birlikte ücretsiz olarak verilen cihazın takılmasını ve şahsımdan alınmış olan 1.350 T.L. fark ücretinin tarafıma geri ödenmesini bilgilerinize sunarım. M. AKİF YORGANCIOĞLU

 • M.akif 15 Temmuz 2014

  DACİA SAHİPLERİNİN DİKKATİNE : ARACINIZDA YOL BİLGİSAYARININ VE YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİNİN ( HİLL HOLDER ) ÖZELLİĞİNİN OLDUĞUNDAN HABERİNİZ VAR MI? ÇÜNKÜ, SİZE ARACI SATARKEN BU ÖZELLİKLERİ AKTİF HALE GETİRMEDEN SATMAKTALAR. BÖYLE BİR UYGULAMANIN DA İKİ SEBEBİ OLDUĞU KANAATİNDEYİM. TÜRKİYE'DEKİ RENAULT MAİS FİRMASI, BU İŞLEMLERİ ARACIN GARANTİ SÜRESİ DOLDUKTAN SONRA, MÜŞTERİSİNDEN, DİĞER UYGULAMALARI GİBİ BU ÖZELLİKLERİ DE ÜCRET KARŞILIĞINDA YAPARAK HAKSIZ BİR KAZANCI DAHA FİRMANIN KAR HANESİNE İLAVE ETME DÜŞÜNCESİNDE OLMASI. YA DA DACİA MARKASININ BU ÖZELLİKLERE SAHİP OLMASI İLE BERABER, SATIŞTA ASIL AĞIRLIK VERDİĞİ RENAULT MARKASININ ÖNÜNE GEÇMESİNİ ENGELLEMEK OLABİLECEĞİDİR. DACİA KULLANICILARI BU YÜZDEN ARACINIZDAKİ BU ÖZELLİKLERİ DE, GARANTİ SÜRESİ İÇERİSİNDE AKTİF HALE GETİRMEYİ İHMAL ETMEYİN. SERVİS SİZE BÖYLE ÖZELLİKLERİ YOK DERSE DE İNATLA ÜZERİNE GİDİN ÇÜNKÜ ARAÇ BU ÖZELLİKLERE KESİNLİKLE SAHİP. BİLGİNİZ OLSUN.

 • Dacia Temsilcisi18 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Sn. M. Akif YORGANCIOĞLU Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön