Dacia Aracımın Kontak Arızası Devam Ediyor.

Bayram Sıtkı G. |

2012 Dacia Stepway sahibiyim. Aldığımdan bu güne kontak anahtarını çevirdiğimiz halde, çalışmama durumundan onlarca kez yolda mağdur oldum. 3 defa servise gittim, bir defa binbir minnetle yol yardımı çağırdım ama ne sorunum düzeldi ne de bir muhatap bulamadım. Servisten beyin arızası dendi, programı yenilendi, ama aynı mağduriyetim devam ediyor.

Kalıcı çözüm istiyorum diye hem servise hem de distribitörüne mesaj attım. Müşteri hizmetlerine anlattım, çare olan olmadı. Beyin programı yenilensin, araç yenisi ile değiştirilsin, araç geri alınıp ödemem iade edilsin diyorum ama marka veya şahıslar dikkate almıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram Sıtkı G.
  19 Mart
  08:27

  Düzenbaz bunlar, ilgi gösterilmiyor, tüketici mahkemesine başvuracağım dediğimde,... ... . Yapıyor/diyorlar...

 • Bayram Sıtkı G.
  20 Kasım
  16:52

  Nihayet gerçek olarak irtibata geçildi. İyi niyetli düşünerek, çözüme odaklı girişim olur inancımı kaybetmek üzereydim. Umarım yetkililerin de iyi niyet girişimi devam eder. Safhaları buradan duyurmaya devam edeceğim.

 • 17 Kasım
  08:24

  Değerli Müşterimiz, Sn. Bayram Sıtkı GÜMÜŞALAN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.