25 Temmuz 2013

Dacia Aracımın Hava Yastıkları Açılmadı!

Dacia aracımın hava yastıkları açılmadı. Yaklaşık 100 KM sürat ile bir direğe çarpan Dacia Duster marka aracımın hiçbir hava yastığı açılmadı. Emniyet kemeri takılı olmasa sonuç felaket olabilirdi. Bu aracın güvenlik paketine ne derece güvenilebilir. Ayrıca bu aracın hasar bedeli 25.000 TL civarındadır, çarpma şiddetini anlayabilirsiniz. Dacia ile irtibat kurdum ama 15 gün geçti hala oralı bile değiller.

İbrahim 1.427 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 28 Temmuz 2013

    şikayetvar.com yetkililerin araya girmesi ile beni 25-7-20013 perşembe günü aradılar,o gün için ve ya cuma günü için raporun tamamlanıp servise gönderileceğini söylediler.Daha önce birkaçkere reno-maisi aradığım da bana rapor süreci için gün vermiyorlardı,bunu dile getirip neden şimdi gün verdiklerini sorduğum da,bir iletişim kopukluğu olduğunu ve kendilerine yapılan şikayeti değerlendirme sürecinin 15 gün olduğunu söylediler.Arkadaşlar değil 15 gün tam 3 haftadır ses çıkmadı,bu platformda paylaştıktan sonra beni arayıp perşembe ve ya cuma günü servise raporun ulaştırılacağınıda söylediler,o da fiyasko çıktı.Benim aracım sertviste tamir edilip bana geri verilecek ve beni ve ailemin canını riske atıp o araca bin diyecekler ve içleri rahat rahat ve de saniyesinde beni hatırlamayarak o aracı üretenler ve de satanlar yaşamlarına güle oynaya devam edecekler!!!!İşte böyle bir şey yok,sonuna kadar hem Türk mahkemelerinde hemde avrupa insan hakları mahkemesinde hakkımı arayacağı,hemde bütün sanal alemde bu gelişmeleri paylaşacağım ve paylaşımlarımı devamlı güncelliyeceğim.RENO MAİS yetkililerine sesleniyorum,ben o araca binmeyeceğim ve elimden geldiğince sevdiklerimi,tanıdıklarımı,tanıdıklarımın tanıdıklarını ve onların tanıdıklarını......

  • Dacia Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. ibrahim yenikurtuluş, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön