Dacia Aracımın Bagajı Yağışlı Havada Islanıyor!

Atil G. |

2011 yılı temmuz ayında almış olduğum Dacia stepway'i ilk kullanmaya başladığımdan itibaren karşılaştığım sorunlar: Aynı gün, ön cam ile göğüslük arasındaki bantın çıkmış olması ve servise götürdüğümde tamiratın kolay olmaması nedeniyle (göğüslük komple sökülerek bant tekrar takılacak denildi) bantın aralığa ittirildi. Birkaç hafta sonrasında bagajda hissettiğim filtrenin-bezin ıslaklığı ve mazot kokusu sonrasında servisin inceleyip nedenini bulmadan yıkayıp kurulayıp teslim etti. Bagajda ıslaklığın özellikle yoğun yağmur yağması sonrasında ve araç yıkaması sonrasında tarafımdan tespit edilmesine karşın stop lambası çıkarılmış buradan kaçak var denilip, zeminine silikon uygulandı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atil G.
  23 Temmuz
  15:06

  1 ürün alıyorsunuz, aldığınız günden beri size her yağmur yağışında sıkıntı yaratıyor. Ancak sadece Meges kullandık sorun çözüldü deniliyor. Eylül ayında yağacak yağmurlardan sonra net tanımlama yapılacak

 • Atil G.
  22 Mart
  13:18

  Hala çözüm yok..... Arabanın bagajı yakında sulu sepken gidecek :(

 • 15 Şubat
  09:50

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Dacia Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.