Dacia Aracımdaki Özellikler Hakkında Bilgi Verilmedi

Tuncer T. |

2013 Model Dacia Sandero Stepway araç sahibiyim. Bilgilendirme amaçlı kurulan forum sitelerinde 2013 model araçlarda yol bilgisayarı ve yokuş kalkış desteği özelliklerinin açılabildiğini ve bir kısım kullanıcıların açtırıp araçlarını yeni halleriyle kullandıklarını öğrendim. Mais müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, bana araçların bu özelliklerinin kullanımında sıkıntı olduğu için kapatıldığını açılırsa garanti kapsamı dışında kalacağımı söyledi.

Ben aracımda var olan özelliklerin kapatılarak bana sunulmasından şikayetçiyim. Var olan özelliklerin yetkili servisçe açılmasını istiyorum. Açılamayan özelliklerinin var ise eğer sıkıntılarının giderilmesini talep ediyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncer T.
  25 Mart
  23:50

  benim şikayetim mersin Gürsoylar ile ilgili değildir yanlış anlaşılmasın Renault mais genel müdürlüğünün satış politikası ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile ilgilidir

 • Tuncer T.
  25 Mart
  23:40

  TATMİN EDİCİ VE MANTIKLI BİR ÇÖZÜM SUNULMAMIŞTIR.

 • 19 Mart
  15:29

  Değerli Müşterimiz, Sn. Tuncer TIRAK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.