Dacia Aracımda Donanım Eksikliği Var!

Murat İ. |

20 Aralıkta Güngören Bayinden yeni Dacia Duster laureate 1.5 dci 90 bg. - 4x2 araç aldım. Araç Bana Full olarak beyan edildi aracı aldığımda alarm, ön park sensörü, Mmltimedia geri görüş kamerası sistemi yok oysa ben aracı alırken multimedia yani görüntülü sistem istemiştim öyle beyan edilmişti. Ben aracıma bunları dışarıdan taktırmak isteyince garanti dışı
kalacağını söylediler.

Ben aracıma alarm taktırmak istedim ona ek ücret istediler yine dışarıdan taktırmama izin verilmedi. Kendi takacakları alarm sisteminde göz vede cam kapatma sistemi yok ben bunların olmasını istiyorum. Bu koşullar yerine getirilmez ise iade edeceğim aracı alınmaz ise tüm yasal yolları kullanacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat İ.
  03 Ocak
  12:11

  Numaralari vermeniz çözüm olmuyor şikayetleri alıyorlar sözde dönüş yok bayileri aramaktan aldıgım bayii ile tartişmantan başka ileri gidemiyoruz Güngören Zenginli Bayyi Gazanfer Baş Denilen Satici Biz Gidince Delikten delige kaçıyor yetkili cagirsa bile Gelmiyor kaçıyor suçunu biliyor şikayetçiyim bu kişiden.

 • 30 Aralık
  13:05

  Değerli Müşterimiz, Sn. Murat İŞLEYEN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.