Dacia Aracım Fabrikasyon Boya Hatalı Çıktı.

Kadir Y. |

Bandırma Somtaş'dan aldığım Dacia Sandero Stepway marka aracın sol arka kapısında fabrikasyon hatası boya çıktı. Renault mais bunu garanti kapsamında boyayacağını söyledi. Yani kusurlu bir malı bana sattıklarını kabul ettiler. Sıfır araca boya yaptırmayı kabul etmedim. Israrla boyayacağını söylediler bende aracı satmaya kalktığımda bunun benim önüme çıkacağını ve zararımın karşılanmasını istedim fakat kabul etmiyorlar her şey satana kadar kendilerinden resmi evrak talep ettim geldiğinde tüketici mahkemesine başvuracağım. Paramızla rezil oluyoruz.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Y.
  06 Mayıs
  18:35

  sorunum çözülmezse masrafı ne olursa olsun mahkemeye vericem ve hakkımı arayacagım.32 yasından sonra adamlar telefonda konusma dersi vermeye çalışıyorlar bize sorun çözmektense.. bora diye bir ukala var arkadan sesi geliyor haberi yok.ne olacak vizyonu ve misyonu olmayan bir firmanın çalıştırdıgı adamda anca bukadar olur.

 • Kadir Y.
  06 Mayıs
  18:32

  en kısa sürede irtibata gaectiler sagolsunlar mesajı atalı 8 gün oldu bugun döndüler hala inceleyecegiz diyolar sadece zaman kazanmak ve bezdirmek insanı amaçları sorun çözmek değil

 • Kadir Y.
  06 Mayıs
  18:30

  birde yeni ögrendiğim bir konu var dacia hakkında bu şekilde arızalı veya kusurlu araçları bayilere 1-2 milyar ucuz fiyata sattırıyorlarmıs.demekki bu firmadan araca alırken sıfır araba olmasına ragmen altına üstüne bakıcaz,gerekirse altına yatıcaz

 • Kadir Y.
  02 Mayıs
  12:47

  Hala bana ulasan veya donen yok

 • 28 Nisan
  11:22

  Değerli Müşterimiz, Sn. Kadir YILDIRIM

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.