Dacia Araç Aldığım Günden Beri Sorunlu!

Cengiz K. |

Temmuz 2010 tarihinde bir Dacia Stepway modelini satın aldım. İstinye Renault Boğaziçi istinye şubesineden. Araç aldığım gün sağ kolon çalışmıyordu sonra ilk bakımda yapıldı fakat sonra sol kolon gitti soketler gevşemiş dediler halen çukura falan girince ses bazen gidip geliyor.

Direksiyon üzeri kabuk kabuk soyuldu, garantiden direksiyon değişti ama bu seferde araba giderken on panelden soğuk hava geliyor, en son kalorifer soğuk üflüyordu, şu dolmuştur dediler anlamadım nereye doldu düzelttiler 1 ay geçti şu an gene durup dururken soğuk üflüyor sonra birden sıcağa geçiyor bu kış günü artık siz düşünün.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz K.
  22 Şubat
  11:42

  Yaaa ben artık sıkıldım evet beni arayıp bilgilendirdiler fakat bilgi alıp geri döneceğiz yardımcı olmak üzere dediler ne dönen var nede arayan.... laf olsun diye arayıp şilkayetimi dinlediler... sonuç koca bir HİÇÇÇ

 • Cengiz K.
  20 Şubat
  09:48

  Evet beni aradılar ve ilgileneceklerini söylediler. Gerçi benim şikayetim servisten veya renault firmasının verdiği hizmet ile alakalı değil. Ben almış olduğum araçtan şikayetimi dile getiriyorum

  Teşekkürler

 • 19 Şubat
  17:09

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Dacia Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.