Dacia Arabam Serviste Uyuyor!

Emre S. |

26 temmuz'da kazalı aracımı servise bıraktım hala bekliyorum. Herkese anlat anlat yoruldum burada kısa kesiyorum. Dacia şikayet hattını bile aradım "cevap bakıyoruz servisten bir cevap gelmedi" diyerek cevap aldım. Siz şikayet hattı diyerek oluşturduğunuz müşteriyi koruyacak olan siz servisten cevap alamıyorsanız ben ne yapıyım. Sigortayı arıyorum bilgi alamıyorum hasar bölümünü ara diyorlar orayı arıyorum. Hasar yedek parçayı ara diyor orayı arıyorum ikame araç için yine bana diyorlar "ara sorun" diye onu da ben aradım ama aracımı hala neden beklediğini bilmiyorum. Derseniz ki müşteri temsilciliğimiz bunu da sizin aramanızı takip etmenizi gerekiyor onu da ben yapıyım. O zaman ben neden sizden araç aldım, neden size sigortalattım? Servis, sigorta birimi dahil herkes diyor "doğru haklısın mağdur ettik sizi" o zaman hala neden mağdur durumdayım?

Etiketler :

Yetkili Servis Kabul Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre S.
  17 Ağustos
  12:28

  Otomatik cevap ile cevap vermeyin lütfen kandırmayın kimseyi benim zaten şikayetim var müşteri temsilcisinde orayı arayın sorun bakın nedir zorda kaldığımız karşınızdaki insanlara değer verin tabi yine bu yazdığım kişiler tarafından okunmayacak otomatik cevap verecek yine yazık başka bir şey demiyorum.

 • 16 Ağustos
  14:24

  Değerli Müşterimiz, Sn.EMRE S.,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,

  Dacia
  Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.