Muhammed Nuri S. Teşekkür Mesajı

Şikayetim sonrası Renault firması tüm isteklerimi yerine getirerek ücretsiz parça değişimimi sağladı. Olması gerekende buydu.

Dacia 2014 Model Stepway Aracımda Kalkışta Titreme Sorunu Var.

Muhammed Nuri S. |

2014 model Dacia Sandero Stepway dizel aracı sıfır olarak aldım. Araç şuan 9000 KM'de 5000 km'den itibaren ilk kalkışlarda araç silkeleme yapıyor. Bunun için 2 kere servise gittim ama orada böyle bir hatanın olmadığı söylendi. Eğer varsa baskı balata olması durumunda kullanıcı hatası sayar ödemeyiz 2000 TL'ye yaparız deniyor.

Böyle bir şey mümkün mü. Şuan araç her sabah zangır zangır titriyor. Anlaşılan o ki bu durum Dacia aracın kendisinden kaynaklanan bir durum ve bir çok kişi de bu şikayet var. Dacia kendi hatasını kabul edecek mi. Yoksa reklam filmlerinde artistlere para yedirmeye devam mı edecek. 5000 km'deki araçta başlayan bir durum nasıl kullanıcı hatası olur. O araç almanın avantajı?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Nuri S.
  30 Ocak
  23:08

  Şikayetim sonrası Renault firması tüm isteklerimi yerine getirerek ücretsiz parça değişimimi sağladı. Olması gerekende buydu.

 • 22 Ocak
  10:32

  Değerli Müşterimiz, Sn. Muhammed Nuri SERT,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.