19 Ekim 2016

D-Ssmart Net İnsanları Saf Yerine Koyuyorlar

Ben şikayetimi dile getirdim. Kullanmadığım internete 80 TL fatura çıkartmaları çok saçma. Bu resmen insanı saf yerine koymaktır. Ücretsiz kurulum dedikleri şeyi çok merak ediyorum. Modemi biz alalım, anten kablosuna 125 TL ödeyelim ve eve kadar olan modem kablosu için eve elektrikçiyi biz çağıralım ona da para ödeyelim, geriye ne kaldı? İnsanları saf yerine koymayın. Burası Türkiye insanlar saf değiller. Herkes tüketici haklarının farkındalar. Birkaç saat üyelik aktif olmuş ve müşteri bu kadar kandırılmayı göze alamamış diye iptal ettirmek istemiş, siz hala ne alabiliriz derdindesiniz. O 80 TL'de ne demek? Kurulum yok, kullanım Yok. Ee bu neyin faturası? Bilinmiş tanındık bir firmasınız diye bu kadar insanları mağdur edemezsiniz. Gereken her yere başvuruda bulunacağım.

Tuğba 208 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön