D-Smart'tan Habersiz Abonelik Yapılmış.

Murathanoğlu E. |

2011 eylül ayından itibaren Ankara'da ikamet etmekteyiz. 2 yılı aşkın süredir D-Smart abonesiyiz (abonelik babamın üzerine). 2013 ağustos ayında annem adına Tuzla'da D-Smart aboneliği yapılmış. 30.5.2014 tarihinde hukuk bürosundan aranarak haberimiz oldu. D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak yeterli bir bilgiye ulaşamadım avukat ile görüşmemi söylediler. Böyle birşeyin nasıl olduğunu sorduğumda ise kimlik numaranız biliniyorsa yeni abonelik açılabilir gibisinden bir cevap aldım ve parayı bankalar aracığı ile yatırabileceğim söylendi. Hangi telefon numarası olduğunu da söylemediler. Sadece abonelik numarasına ulaşılabiliyormuş bilgiler avukatlık bürosunda olduğu için.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murathanoğlu E.
  31 Mayıs
  15:15

  sözleşmenin bir örneğini mail olarak istemiştim bunuda en kısa zamanda gönderirseniz sevinirim. ve üyeliğin yapıldıktan sonra sizin tarafınızdanmı yoksa üye olan kişi tarafındanmı kapatıldığını öğrenmek istiyorum.

 • 31 Mayıs
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.