12 Temmuz 2016

D-Smart'tan 2 Kat Fatura!

D-Smart'tan aldığım 25 TL civarında olan standart paket hizmeti Temmuz 2016 faturası 50 TL olarak yansıtıldı. Bunun gerekçesini öğrenmek üzere çağrı merkezini aradım. Son faturam birkaç gün gecikmeli ödendiğinden temmuz faturası 2 kat olarak yansıtıldığı iletilince kızgınlığımı ifade edip yetkili biriyle görüşmek istedim. Yetkililerle iletişim kurulamadığından konu hakkında bana dönüş yapılacağı söylendi. Henüz dönüş yapılmadı.

Kredi kartı bilgilerim üzerinden dolandırılmaya çalışıldığımdan bankam tarafından kartım bloke edilmiş. D-Smart faturaları ödenememiş. Bu durumu bankam bana bildirmedi. Aldığım D-Smart hizmeti yayınımı kapatınca farkına vardım. Sorun tespit edildi ve 2 aylık ödenmemiş faturam hemen ödedim. İnternette biraz araştırma yapınca bir çok paketi daha ucuz ve farklı fiyatlara satan D-Smart bu konudaki güvenimi de fazlasıyla sarstı.

Mehmet 149 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Değerli Abonemiz; Borçtan açma kapama bedeli 2 aylık ödenmemiş faturası bulunan tüm abonelerden talep edilen yasal bir ücrettir. Bu sebeple açma – kapama ücretlerine müdahale edilememektedir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön