D-Smart'ta Yayın Sorunu Yaşıyorum

Kamil E. |

Şubat 2014 tarihinde Superonline kampanyası dahilinde 1 yıl D-Smart ücretsiz abonesi oldum. Mevcut dijital platformum Teledünya idi. D-Smart bağlandığından bu yana her gün en az 7-8 kanalı sinyal sorunu nedeni ile seyredemiyorum. Özellikle spor kanalları haftanın lig maçları özet yayınında gidiyor.

Çağrı merkezine şikayet bildirdiğimizde yoğun izlemeden dolayıdır diyor. Hayatımda bu kadar komik bir açıklama duymadım. Teledünya da 5 yıldır yaşamadığım sorunları yaşıyorum. Ücretsiz olduğu için süre sonunda hemen iptal ettireceğim. Bu sorunu abonelerin çoğunluğu yaşadığı için

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.03.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Kamil E.
  21 Mart
  09:32

  D Smart müşterisi ile alay ediyor.Çözüm üretmediği gibi anlaşmalı teknik servisleri de aynen D Smart gibi kötü çalışıyor.
  Superonline kampanyası olmasa anında iade ederdim.Kampanya bitiminde hemen aboneliğimi iptal etireceğim.

 • 19 Mart
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz