27 Ağustos 2015

D-Smart'ta Her Müşteri Temsilcisi Farklı Cevap Veriyor.

Kahramanmaraş ilinde D-Smart'tan fiber internet ve belgesel + spor paketi kullanıyordum. Kayseri'ye taşındım taşındığım yerde fiber altyapı olmadığını söylediler ve normal internet hattını çektiler. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve bende fiber modem olduğunu ADSL modem gerektiğini söyledim ve müşteri hizmetleri bana arkadaşlarının modemi daha sonra getireceğini belirtti.

Yine bir 2 gün bekledim ve tekrar aradım bu sefer de modemi kendim almam gerektiğini söylediler. Nakil işlemlerinde de bilginiz olsun 20 Mbit fiber internet ücreti ödeyip kaç Mbit olacağını bile söylemedikleri ADSL ücreti ödeyebilirsiniz.

Nadir 406 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi11 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Nadir31 Ağustos 2015

    Bugün itibarı ile arayan soran yok. Kendi imkanlarımla aldığım modemle internete bağlanıyorum sanırım 4 mbit falan.

  • D-Smart Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön