18 Nisan 2015

D-Smart'ın Yanıltma Politikası!

Bundan bir kaç yıl önce maalesef D-Smart'a üye olduk. Üye olurken bize 2 yıl taahhüt karşılığında kutuya sahip olabileceğimizi iddia eden bir şahıs tarafından yanıltıldık.
Üyeliğimiz bitti kapattırdık. Şimdi kutuyu parayla almak zorundasınız diyorlar! Yetmez gibi iptal olmuş üyeliğe fatura kesiyorlar.

Bana önceki şikayetim sonucu dönüş yapıldı muhatap olduğum personeli bana bu faturanın iptal edilip ufak bir meblağ ile kutuya sahip olabileceğimizi söyledi tamam dedim yeter ki bitsin D-Smart ile hukukumuz diye. Aradan bir kaç saat sonra başka biri bu faturayı ödemem yönünde tekrar aradı!

Gökçefe 418 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Gökçefe 18 Nisan 2015

    Eminim bilgilendirirsiniz yine bir hikaye ile... Bilgilendirmenizi şikayet etmişim bilgilendireceğiz diyor...

  • D-Smart Temsilcisi18 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön