10 Eylül 2013

D-Smart'ın İnternetin Kampanyasından Faydalanamadım!

23 Ağustosta D- Smart +Net kampanyasına 2 yıllık bir sözleşmeyle üyeliğim gerçekleştirildi. Temel amacım en kısa sürede internet hizmeti almaktı. Müşteri hizmetlerini suana kadar her gün sıklıkla aramama rağmen adres tanımlama, Telekom servisiyle onay vb gibi konularda tam diyalog kuramama gerekçeleriyle 3 haftayı tamamlamak üzereyiz.

Kampanya sözleşmesinin D-Smart+Net olduğu aşikarken şuan için iptal ettirme düşüncesindeyim. Kampanyadan eş zamanlı faydalanamama, müşteri hizmetlerine ulaşamama, taahhüt edilen hizmetten sorunsuz yararlanamama ve ne yazık ki ödemek zorunda olacağım bir cep faturamın oluşması ,bunun en temel gerekçesidir. Daha fazla külfete katlanmak istemiyorum ve iptalini talep ediyorum.

Süleyman 100 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 12.09.2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön