09 Aralık 2015

D-Smart'ın Abonelik Sonlandırma Eziyeti!

İki yıl önce abone olmuştum. Aboneliğim bittiği halde sonlandırmak istemediler. Defalarca faks çektim aradım faksınız gelmemiş dediler. En son APS ile mektup yolladım çünkü normal mektup yazsam gelmedi diyeceklerdi. Ve telefon numarama mesaj iletileceğini o mesaj ile cihazlarını iade edebileceğimi söylediler.

Mektup ellerine 11. ayın 26 geçti bugün 12. ayın 9'u ve mesaj gelmedi. Tekrar aradım mesajınız gelmedi diye, hayır gelmiş dediler. İyide hangi numaraya gelmiş, niye bana ulaşmadı dediğimde, biz göndermişiz hatta sürenizde bugün doluyor dediler ama hala mesaj yok. D-Smart kullanmak istemediğim halde, sanki mecburmuşum gibi zorluk çıkarıyorlar!

Sinem 126 Okunma

Cevaplar

  • Sinem11 Aralık 2015

    İki yıl önce abone olmuştum. Aboneliğim bittiği halde sonlandırmak istemediler. Defalarca fax çektim aradım. Faksınız gelmemiş dediler. En son APS ile mektup yolladım. çünkü normal mektup yazsam gelmedi diyeceklerdi. Ve tel numarama mesaj iletileceğini o mesaj ile cihazlarını iade edebileceğimi söylediler. Mektup ellerine 11.ayın 26 geçti bugün 12. ayın 9 u ve mesaj gelmedi. Tekrar aradım mesajınız gelmedi diye. Hayır gelmiş dediler. İyide hangi numaraya gelmiş, niye bana ulaşmadı dediğimde, biz göndermişiz hatta sürenizde bugün doluyor dediler ama hala mesaj yok. D-Smart kullanmak istemediğim halde, sanki mecburmuşum gibi zorluk çıkarıyorlar.

  • D-Smart Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.12.2015 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi09 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön