D-Smart'a Ulaşamıyorum!

Özgür Tunç Ü. |

Yaklaşık 2 haftadır evimdeki telefon hattı ile ilgili problem var. Adsl aktif değil ve kabloda hiç enerji yok.Bununla ilgili olarak D-Smart'a çağrı açtırdım.Gerekli bilgilendirmenin yapılmasını istedim. D-Smart,açtıkları çağrıya istinaden,Türk Telekom'u yönlendirmiş.Binanın kronesi kontrol edilmiş,fakat bana herhangi bir bilgi verilmedi. D-Smart kesin olarak bana ulaşabilecekler telefon numaramı bildirdim.

Geri dönüş olmayınca yaklaşık 40-50 denemeden sonra D-Smart'a ulaşabildim,aldığım cevap "kayıtlı telefonlarınızdan ulaşılamamış " ulaşabilecekleri numarayı,kayıt içine yazmaları gerekiyordu. İsteğim o kadar basit ki;sadece binanın krone kutusundaki portlarından hangisi benim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  15:12

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.06.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.