D-Smart'a Her Ay Parasını Ödediğim Kanalları Bir Aydır İzleyemiyorum.

Onder A. |

D-Smart Eylül ayında Türksat 4A uydu'suna geçtiğinden beri her ay ücretini ödediğim sinema ve futbol kanallarını izleyemiyorum. D-Smart müşteri hizmetlerini aramama ve yetkili servise gidip durumu anlatmama rağmen D-Smart ile ilgili bir durum olmadığı ve kendi uydum ya da kablolarla ilgili olabileceği söylendi.

Ulusal, yerel ve yabancı bütün kanalları izliyor olmama rağmen sadece D-Smart'a ait sinema ve futbol kanallarını izleyemiyor olmam benim uydum ya da kablolardan kaynaklı olsa dahi D-Smart'ın altyapı ve yayın kalitesinin zayıf olmasından dolayıdır. Türksat 4A'ya geçinceye kadar böyle bir sorunum yoktu. Bu değişiklikten sonra kanalları izleyememeye başladım. Ücretsiz servis istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  14:05

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.10.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.