D-Smart'a Abone Olmak Kolay, İptali Sorun.

Salih A. |

D-Smart'a Superonline aboneliğime hediye 3 ay ücretsiz olarak abone edildim. Ücret olmayan faturalar geliyordu. Meğerse 1 yıllık abone olmuşum. Tüketici hakem heyetinde 1 yıldan sonra otomatik ücretli aboneliğe döndüğünü ve bundan müşterinin haberi olmadığını öğrenince hemen aboneliğimi iptale giriştim. 1 haftadır uğraşıyorum.

Bayii ve müşteri hizmetleri insanlara doğru bilgiler vermiyor ve uğraştırıyor ki insanlar bıkıp iptalden vazgeçsin diye. Abonelikten kurtulmak için bayiiye gidip 10 TL kargo ücreti vererek iptal belgesi göndermeniz, sonra belge onlara ulaşınca alıcı, kablo, kumandayı bayiiye teslim etmeniz gerekiyor. Bunlar 7 günde hallolmazsa yeniden abone oluyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih A.
  01 Mart
  12:37

  Defalarca arayıp doğum tarihi, neden iptal sorularından sonra bağırdım; bu soruları elli kez cevapladım artık cevaplamak istemiyorum. Bu gerekiyormuş, iptal mesajı aynı anda geldi. 13 Şubat\'ta iptal başvurusu yaptım 16 kabul, 20 yazılı belge ve en sonunda 27 şubatta sonlandı. Neredeyse bir ayda. Siz siz olun taahhütlü ya da ücretsiz hiçbir şeye abone olmayın. D-Smart\'a asla

 • 23 Şubat
  16:57

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart