02 Şubat 2016
Yorum Yap
#4785645

Taahhütün Yerine Getirilmemesi!

D-Smart ilk üyelerindenim. 31.12.2015 tarihinde beni arayan kişi e.. bey bana belirttiği şekilde kurulum yapılmamıştır, bu durum hiç etik değildir. Bana 2 yıl taahhüt süresi içerisinde full paket açık olacağı yönünde bilgi verilmesine rağmen açılmamıştır. Hatta bayii tarafından sizin 1 yıllık full hediye paketiniz de tanımlanmamış diye bilgi de verdiler. Bununla birlikte bana kurulan HD D-Smart cihazının 1 kereye mahsus faturama yansıyacak 15.- TL bedel karşılığında cihazın taahhüt sonunda bende kalacağı yönünde bana teyit edilmişti. Bu durumu D-Smart'a hiç yakıştıramadım insanları aldatmaya yönelik sözleşmeyi kabul ettirince ye kadar yalanlar söylediler.

Hayrettin 269 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi09 Şubat 2016

    Değerli Abonemiz, Satış görüşmeniz incelenmiştir. Mevcut uydu alıcınızın sizde kalacağı yeni uydu alıcınızla işlem yapılacağı aktarılmıştır. Onayınız dahilinde 24 ay taahhütlü Aile HD paketi aylık 15.00 TL ile aktif hale getirmiştir. 12 ay Mega HD paketinin hediye edileceği bilgisi iletilmiş fakat sistem üzerinde aktif hale getirilmediği değerlendirilmiştir. Konu ile ilgili 08.02.2016 tarihinde ilgili birim arama sağlayarak yapılan hatalı işlem nedeniyle 12 ay Mega HD paketi hediye edilmiştir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi02 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler