D-Smart Firma Şikayetleri

(20 şikayet)
D-Smart

D-Smart gibi gereksiz bir firma görmedim. Sabah akşam tekrar tekrar arıyorsunuz. Yeter aramayın diyorum dinleyen kim? Günde kaç defa arıyorsunuz, bu kadar olmaz. Bir daha aramayın lütfen.

25 Nisan
D-Smart

Gerçekten o kadar kötü bir firma ki ne desem boş. Senelerdir bu firmanın olur olmadık sorunları. Kullanılmayan hizmete bile para almaları. Hizmet verene kadar her şey normal fakat sonrası tamamen fiyasko.

20 Şubat
D-Smart

Bağlamaya gelince 5 dakika, nakil istedik 2 ay oldu ne gelen var ne giden, bunlar kadar asılsız bir firma görmedim.

26 Ocak
D-Smart

0850 533 12 ** numaralı hattan D-Smart pazarlamak için defalarca inatla arayan bir numara. D-Smart'a mı ait bilmiyorum ama değilse bile D-Smart'ın bu hattı ve yönetenleri ekarte etmesi lazım. Eğer firmanın kend…

03 Haziran 2017
D-Smart

D-Smart üye olana kadar yapmadığını bırakmayan üye olur olmaz sizi dikkate almayan telefonda şikayet etmek için bile 1 saat beklediğim kurum o telefonları açın açın!

27 Mayıs 2017
D-Smart

Ben aramayın dedikçe beni arıyorlar. Kötü bir firma. Her seferinde tamam numaranızı sildik diyorlar ama yine arıyorlar.

20 Şubat 2017
D-Smart

1-2 yıl öncesine kadar D-Smart kullanıyordum, iptal ettirdim, iptal sürecinde bile uğraştırdılar. Artık kullanmamama ve defalarca kez arandığımda ısrarla artık aramayın listenizden çıkarın kullanmıyorum artık d…

11 Temmuz 2016
D-Smart

Bana D-Smart'tan 6 ay önce, iadeniz var, (Üç yüz küsür) diye mesaj geldi. Sayfasına girip gerekli bilgilerimi firmaya gönderdim. Ancak tarafıma hiçbir iade olmadı. Şikayette bulundum firmaya; bana sıra var, sır…

19 Nisan 2016
D-Smart

Hiçbir kullanım yapılamamasına rağmen üyeliğim sonlandırılmamış! Telefon aracılığı ile kapanış talebimi firmaya bildirmeme rağmen şu an dosyam avukata gönderilmiş!

29 Aralık 2015
D-Smart

Tam 21 dakikadır telefonun ucunda müşteri temsilcisine bağlanmayı bekliyorum, çok güzel bir işletmecisiniz müşterilerine saygısı olmayan bir firma.

01 Haziran 2015
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları