17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11040364

D-Smart'ta Sorunlu Hizmet!

D-Smart firmasından 88194350** numaralı internet aboneliği aldım. Müşteri hizmetleri buna istinaden TV paketi de satmak istedi ilk başlarda kabul etmemem üzerine ısrarla arayıp TV aboneliğinden de yararlanmamı teklif ettiler. Kabul etmem için hediye paketler verdiler sinema spor belgesel vb. paketler sundular 24 ay boyunca bu paketler tarifeme ek olarak küçük bir milatlarla ücretlendirilecektim.


Kurulum için eleman geldi ve sadece belgesel kanalından faydalanacağımı bildirdi bende müşteri hizmetlerini arayıp bu paketi bana bu şekilde taahhüt etmediniz bana verilen paketler neden tarafıma verilmedi diye sorduğumda yanlış anlaşılma olmuştur diye geçiştirmek istediler kalite memnuniyeti gereği konuşmalar kayıt altına alındığını satış temsilcisinin benimle yapmış olduğu görüşmeyi tekrar dinleyip mağduriyetimin giderilmesini talep ettim ama hiçbir çözüm bulmadılar. Ona istinaden abonelik iptali yapılmasını istedim şimdi bana afaki bir kapatma bedeli talep ediyorlar mağduriyetimin giderilmesi için destek ve yardımlarınızı arz ederim.

Şakir Şakir 499 Okunma

Cevaplar

  • Şakir17 Ekim 2018

    Firmanızın işine gelen cevabı bu cayma sebebini yazmama rağmen halen bu iddianızı öne sürüyorsunuz ben ya size derdimi anlatamıyorum ya siz çok sahtekarsınız. Cayma sebebim tarafıma satmış olduğunuz tv paketinizin bana satış danışmanınız tarafından anlatılan la bana gönderdiğiniz paketle uzaktan yakından bir bağı olmaması siz bu konuyu ve beni basıde alıyorsunuz ama gerekli tüm mercilere şikayetimi bildireceğime emin olun artık yasal yollardan konuşalım siz insanca konuşmaktan anlamıyorsunuz

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2018

    Değerli Abonemiz; Kurulumu sağlanıp aktivasyon sağlanan cihazlarda cayma süresi içerisinde iptal edilen aboneliklerden iç kurulum bedeli talep edilmektedir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları