17 Ekim 2017

D-Smart'ın Yıllar Sonra Çıkardığı Borç!

Maalesef D-Smart kullanıcısıydım. Kapanan dükkanımda iptal olduğunu sandığım hesabımda borç çıktı. Bu 300 liralık borç tarafıma bir şekilde bildirilseydi ödemesini yapardım. Hiçbir zaman kullanmadığım numaraya mesaj attıklarını söylüyorlar. Aradan geçen 1.5 sene sonra 900 liralık borçla Erol Hukuk arıyor. 600 lirasında değilim ama 3-5 lira için insanları saf yerine koyuyorlar. Konu icralık olunca nasıl da ulaşıyorlar ama. Bunla ilgili bir sürü şikayet okudum. Tüketici Mahkemesine de gideceğim, sözlüklerde de yazacağım, sosyal medya da. Ben biraz fazla para ödeyeceğim ama kandıracağınız bir sürü insanı bu dertten kurtaracağım.

Cenker 559 Okunma

Cevaplar

  • Cenker18 Ekim 2017

    Sorun bu değil. Sorun bu borcun tarafıma bildirilmeyip bir anda icralık olması. 3-5 kuruş faiz için uğraşılması. buradan böyle cevaplar ile işin içinden çıkmak kolay değil. Bu işi hukuki yollar ile kazanacağım. Merak etmeyin.

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Fatura tutarınıza itirazınız nedeniyle aboneliğinizi inceledik. 7 adet ödenmemiş faturalarınız nedeniyle 31.03.2017 tarihinde taahhüt süresi içerisinde iptal edilmiştir.Taahhüt süresi içerisinde borçtan abonelik iptali sağlandığı için Nisan 2017 dönemine ait Abonelik Sonlandırma bedeli 125,99 TL fatura gönderimi sağlanmış olup 8 adet fatura ödemesi yapılmadığını için yasal sürece girmiştir.Faturanızda hata bulunmamaktadır.Belirtilmiş tutara dosya ve avukat masrafları dahil değildir.Yasal takibiniz hakkında EROL Hukuk-0312 689 02 34 numaradan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın CENKER K., 9700888 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön