03 Ağustos 2017

D-Smart'ın Bitmek Bilmeyen Kampanya Aramaları

Daha önce D-Smart kullandık, keşke kullanmaz olaydık. Uydu alıcılarını da iade ettim zorla çünkü evden gelip alacakları söylendi, sonra siz getireceksiniz dediler. Götürdüm, öncesinde iade kaydını müşteri hizmetlerinde oluşturmanız gerekiyor dediler vs. sonunda kurtuldum derken bitmek bilmeyen kampanya aramalarıyla boğuşmaya başladım. Aynı günün hem sabahında hem öğleden sonrasında arandığım bile oldu. Her seferinde cihazı teslim ettiğimi, bir daha kullanmayacağımı, kampanyalarıyla ilgilenmediğimi belirtmeme rağmen sürekli aranıyorum. Aramazlarsa mesaj geliyor, her seferinde engelliyorum, bu sefer farklı numaradan geliyor. Lütfen beni kara listeniz filan varsa ona alın da ne arayın ne de mesaj atın.

Muhammet 643 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi22 Ağustos 2017

  Değerli Abonemiz, 0216 2120621 numara tarafından devamlı arama yapıldığına dair bildiriminizi inceledik. Belirttiğiniz 0216 2120621 nolu numaranın anlaşmalı iş ortağımıza ait olmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla.

 • Muhammet22 Ağustos 2017

  Bugün 12:58 de 0 (216) 212 06 21 bu numaradan tekrar arandım D Smart kampanyaları için. Güya numaramı aranma listesinden kaldırdıklarını söylüyorlar ama 3-4 günde bir aramaya devam ediyorlar

 • Muhammet16 Ağustos 2017

  Yazdığınız cevap bile aynı, sanırım hazır bir şablonunuz var. Yine aranacağımdan adım gibi eminim

 • D-Smart Temsilcisi16 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. GSM numaranız aranma listelerinden kaldırılmıştır. Saygılarımızla.

 • Muhammet16 Ağustos 2017

  D Smart'ın kampanya aramaları defalarca aranmak istemediğimi iletmeme, aradıkları numarayı engellememe, şikayetvar sitesine yazmama ve aranma listesinden çıkarıyoruz şeklinde cevap gelmesine rağmen 2-3 gün önce tekrar arandım. Artık beni arayana küfür mü etmem gerekiyor, sayıp sövmem mi gerekiyor, bıktırdınız

 • Muhammet06 Ağustos 2017

  Bana daha önce de defalarca aynı şey söylendiği için inanasım gelmiyor, yakında görürüz

 • D-Smart Temsilcisi04 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. GSM numaranız aranma listelerinden kaldırılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön