2 g
Yorum Yap
#11445318

D-Smart Yüzünden Art Niyetli İnsanlarla Uğraşıyorum!

11.01.2019 tarihinde evde internet paketi alabilmek için internette araştırma yaparken T** T*** resmi sitesine benzer bir siteye girdim. (https://turktelekom1.abonelikmerkezim.com) Bu internet sitesinde paketleri incelerken canlı destek hattı kutucuğu açılıp müşteri temsilcisiyle görüştüm ve internet paketi almak istediğimi söyledim. Telefon numaranızı verin dönüş sağlayalım dediler. Verdim ve 5 dakika sonra aradılar.


Bir paket önerdiler, bende biraz düşünüp geri dönüş yapacağımı söyledim. Bu kampanya bitebileceği için T.C. Kimlik numaranızı verin sizi kaydedelim arkadaşlar bununla ilgili sizinle tekrar irtibata geçerler onay verdiğinizde de paketinin hemen tanımlanır dedi. Bende böyle deyince yapmamam gereken bir şekilde T.C. Kimlik numaramı verdim.


Bundan sonra benim telefonlarım susmadı. Sürekli farklı numaralardan arayıp "D-Smart kurulumu yapacağız ne zaman müsaitsiniz? " "İnternet kurulumu yapacağız ne zaman müsaitsiniz? " gibi şeyler söylüyorlar. Her defasında ben başvuru yapmadım sadece bilgi almak için görüştüm dememe rağmen ısrarla arıyorlar. Sadece T.C. Kimlik numarası ile sözleşme imza vs. Olmadan böyle bir işlem yapılabilir mi sizi şikayet edeceğim dediğimde de hemen iyi günler dileyip telefonu kapatıyorlar.


İnternette biraz araştırdım aynı problemi yaşayan bayağı arkadaş var. T**** T**** sitesi süsü verip satış yapacak kadar düştünüz mü?


İlk arandığım bunların genel merkez dedikleri numara da"0850 533 1963". Sonrasında da sürekli 0216 908 ****2, 0216 908 0****, 0216 908 *** gibi numaralar aradı. Özel cep telefonundan da arandım kurulum için.

Rıdvan Rıdvan 528 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi1 g

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Abonelik başvuru yönlendirmesi iptal edilmiştir. Saygılarımızla.

 • Rıdvan2 g

  Hala başvuru diyorsunuz. Nasıl bir firmasınız? Yazıklar olsun. Her defasında güvenlik sebebiyle konuşmalar kayıt altına alınıyor diyorsunuz. Gidin dinleyin. En kısa zamanda hukuki süreci başlatacağım.

 • D-Smart Temsilcisi2 g

  Değerli Müşterimiz Sayın RIDVAN GİRCİ , 11445318 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Rıdvan2 g

  Sorunu CİMER e de yazdım. Daha da çözülmezse avukatım aracılığıyla dava açacağım.

Ziyaretçi Yorumları