14 Eylül 2013 #2011908

D-Smart Yüksek Fatura Gönderdi!

D-Smart + net kullanıcısı olarak her ay 69.00 TL fatura otomatik ödeme talimatıyla ödüyorum. Ağustos ayı faturam 72.92 TL geldi. Farka baktığımda ise gecikme bedeli altında bu kesintiyi gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ilk etapta faturamın zamanında ödenmediği söylendi, kayıtları incelettirdiğim de ise aslında D-Smart'a zamanında ödendiğini müşteri hizmetleri tarafında teyit ettirdim.


Bu kapsamda firmaya şikayet kaydı oluşturup, bu paranın haksız kesildiğini müşteri hizmetlerine ilettim ve onlardan da haklı olduğum onayı aldım. Fakat bir sonraki faturamdan bu ücretin düşüleceği söylenmesine rağmen düşülmedi. Herkesten haksız bir şekilde bir miktar para kesilirse bunun adı nedir?

Engin 102 Okunma

Cevaplar

  • Engin28 Eylül 2013

    2011908 nolu şikayetime D-Smart tarafından cevap verildi deniliyor. Ama bana iletilen hiçbir şey yok. Cevap verildi diye yalan beyanda bulunuyorlar. D-Smart a teessüflerimi sunuyorum. Tüketici olarak hiç mi hakkımız yok.....

  • D-Smart Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön