26 Ekim 2015

D-Smart Yeni Müşteri Kaydı Yapmaktan Aciz!

Bir tanıdığıma D-Smart hediye etmek için kampanya olduğunu duydum ve son on gün içinde üçüncü defadır arayıp hangi kampanyayı istediğimi soruyorlar. Neden bu işi beceremediklerini sorduğumda biz çağrı merkezine oturuyoruz ve sizleri cevaplandırmak için uğraşıyoruz dediler. Bu nasıl bir şirket daha kendi malını pazarlamaktan aciz. Üç defa telefon edip aynı şeyi soruyor ve daha önce başvuru yaptım deyince kaydımı bulamıyorlar. Yeni üye kaydetmekten acizler.

Dr 80 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.10.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön