25 Şubat 2014

D-Smart Yayınını İzleyemiyorum

2008 yılından bu yana bir fiil D-Smart kullanıyorum. Mülkiyeti kendime ait bir cihaz son zamanda cihazımın kumanda alıcısı bölümünde sıkıntı çıktı. Para ile satın aldığım hizmeti kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım ve cihaz talep ettim ancak veremeyeceklerini söylediler. D-Smart satın aldığım hizmeti izlemem için gerekli alt yapıyı bana kurmak zorunda değil midir?


Savunmaları da şu şekildedir. Efendim yayınla ilgili hiçbir sıkıntı bulunmuyor kanallar açık. D-Smart yetkililerine soruyorum açık dediğiniz o kanalları nasıl seyredeceğiz. Digiturk kullanıyorum D-Smart'ı kapatmak istedim ve beni kapatmamam için günlerce aradılar.

Tayyip 58 Okunma

Cevaplar

  • Tayyip26 Şubat 2014

    DSART tarafından geri dönüş sağlanmıştır fakat 25.02.2014 tarihli yazmış olduğum şikayet konusu ile ilgili hiç bir gelişme sağlanamamıştır. D smart yayınları izleyebilmem için bana cihaz vermemekte ısrar etmektedir. cihaz olmadan yayınlarınızı müsait bir yerimizle mi izleyeceğiz diye sorduğum da telefon yüzüme kapatılmıştır. başka nasıl izlenebileceği mi bilen varsa önerilere de açığım. bütün amaçları bana hd cihaz satmaktır. kullandırılmayan bir hizmet karşılığı alınan para sebepsiz zenginleşmektir bu da bir suçtur. derhal hiç bir para talep edilmeden yayınların sona erdirilmesini talep ediyorum. şayet konu ile ilgili aranacak isem müşteri hizmetleri değil daha yetkili birileri arasın. saygılarımla

  • D-Smart Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön