03 Ağustos 2017

D-Smart Yayınımda Kesilmeler Oluyor!

Yaklaşık bir aydır yayınımda kesilmeler oluyor, her aramamda arama listesine alındınız size geri dönüş yapılacaktır deniliyor arayan soran yok, bazı kanallarda 1.kanala gelin sinyal yazın bilmem kaça yollayın diyor yapıyoruz 0.40 kuruş ekliyor faturaya düzelme yok. İptal etmek istiyorum gene aynı şekil sizi arayacağız sesli yanıtı geliyor nereden bulaştık hiç bilmiyorum bildiğin param ile rezil oluyorum.

Okan 1.219 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorununuz ile ilgili 04.08.2017 tarihinde teknik ekibimiz tarafından geri arama yapılarak,müsait olmadığınızı belirttiniz.Müsait olduğunuzda tarafımıza dönüş sağlayacağınızı aktardınız. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın OKAN Y., 9051005 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön