09 Eylül 2013 #2001684

D-Smart Yayın Sorunum Giderilmiyor!

Üye olduğum günden veri D-Smart ile mücadele ediyorum. İlk kurulum sırasında teknik servis komşunun çanağına bağlantı yapmış 1-2 ay sonra durum anlaşılınca tekrar gelip bu sefer başka komşunun çanağına bağlantı yaptılar (10 ayı geçti).


3 haftadır teknik servis gönderilmesi için mücadele ediyorum. İlk kayıt alan telefondaki yeni personel kaydı açamadığını 3-4 gün sonraki aramamda öğrendim. Kayıt açıldı bu sefer ama randevu verip gelmeyen servis yüzünden 3-4 gün arayla birkaç kez daha arama yaptım. 20-25 gündür yayın alamadığım için ve ekteki gördüğünüz telefon ücreti ve zaman kaybından dolayı (3644 saniye telefonu açan olmadı) en az 2 dönem faturamın iptal edilmesini istiyorum.

İsmail 34 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön