04 Ağustos 2017

D-Smart Yayın Sinyali Zayıf, Görüntü Yok Diyorum, Yardımcı Olan Yok!

D-Smart'ın yayın kalitesi ve suçu her zaman başkasının üstüne atmasından bıktım. "Yayın sinyali zayıf, görüntü yok" diyorum adamlar "servis gönderelim ücretli ama" diyorlar "ya kardeşim ben parayla TV izliyorum, servis ücreti nedir" diyorum "bizde böyle" diyorlar. En son 03/08/2017 tarihinde yeni paket satımı için arandım ve izleyemediğimi gelen servisinde yayından kaynaklı olduğunu belirtmeme rağmen servis hakkında işlem başlatmışlar bugün aradım ve servisle alakalı olmadığını söyledim kaydı yapan arkadaş servisin D-Smart'ı kötüledi diye şikayet açtığını öğrendim. Kendi hatalarını başkalarına yüklemeyi ilke edinmişler. Abonelik sonlandırayım dedim bin dereden su getiriyorlar. İptal ettirmemek için yok oraya gideceksin yok faks çekeceksin posta yoluyla iptal kağıdını göndereceksin imza almamız gerekiyor, bir dünya işlem sıralıyorlar.

Remzi 1.312 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Değerli Abonemiz, Yayın sorununuz ile ilgili 05.08.2017 tarihinde teknik ekibimiz tarafından geri arama yapılarak, kontrolleriniz sağlanmak istendi.Sorun olmadığını ilettiğiniz için işlem sağlanmamıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın REMZI A., 9061223 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön