25 Nisan 2013 #1764025

D-Smart Yayın Kapatıldı!

06. 08. 2012 tarihinde hiç bir yasal dayanağı olmadan hiç bir paralı kanalına üye olmadığım halde Sadece ulusal kanallar izliyorduk cihazımın yayınını kapatan D smart yayına kapalı olmasına rağmen haftada iki üç defa arayarak kampanyalarından faydalanmam için arıyorlar. Yayına kapalı bir cihaza Sözde evde izlediğimiz film ve maça para ödemeyecekti kampanyalı satış yapmaya çalışmak ancak bu kadar olur.

Cemal 284 Okunma

Cevaplar

  • Cemal29 Nisan 2013

    Şikayetimin cevaplandığı belirtilmiş, cevaplanan hiç bir şey yok firma şikayetimin incelenmesi adına ilgili birime iletilmiştir demişler. Şikayetimin çözümü adına yapılan hiç bir şey yok yaklaşık bir yıldır olmadığı gibi. Ben d smart ile her hangi bir sözleşme imzalamadım ben param ile recever (uydu cihazı) satın aldım hiç bir sözleşmeli, şifreli (Sinema yada spor kanalı) yayınına abone değilim. Param ile satın aldığım uydu cihazını hangi şartlarda hangi adreste kullanacağıma dair hiç bir sözleşme yapmadım. Burada illegal bir olay varsa oda d smartın benim satın aldığım cihazımın yayınının kapatılmasıdır. Yapmış oldukları bu uygulamanın hiç bir yasal dayanağı yoktur.

  • D-Smart Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön