16 Aralık 2015

D-Smart Yayın Hakkımızı Vermiyor

Uzun yıllardır D-Smart kullanıcısıyım, 500 TL vererek aldığımda ömür boyu bedava dediler. Böyle bir değişikliği kendi menfaatleri için yaptığından neden ben zorla abone olayım? Böyle bir madde sözleşmede yok! Şu an elimdeki kutuyu istiyorlar ve bana 15 TL aylık ile satmaya çalışıyorlar D-Smart.


Bize açık olan tüm kanallar kapatıyor. Yani ömür boyu diye verdikleri yayınları bir kez daha satmaya çalışıyorlar. Alıcımı uyumlu alıcıyla değiştirsem bile izlediklerim kapanıyor. İşte size müşteri mağduriyeti. D-Smart çoğu kanalı paralı yaptığı gibi şimdi de SD yayın yapan kanalları kapatıyor. Tüketici Mahkemesinde sonuna kadar hakkımı aramak için başvuru hazırlığına başladım. Bakalım ne olacak? Görüşürüz.

Arkın 130 Okunma

Cevaplar

  • Arkın19 Aralık 2015

    D-Smart şu anda sadece oyalama surecinde kesin çözüm olarak ne sunuyorsunuz aslında ondan bahsetmeniz gerekli. Ben eskiyi verip makul bir ücretle yeni kutu almaya razıyım fakat yeni kutunun mülkiyeti bende olmalı ve şu anda hakkim olan izlediğim kanallarıda izlemem gerekli.

  • D-Smart Temsilcisi16 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.12.2015 tarihinde yayın açılımı sağlanmıştır. Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi16 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön