07 Aralık 2015

D-Smart Yarım Saat Diye Söz Verdi Hala Telefon Bekliyorum!

D-Smart verdiği sözleri tutamıyor. Sabah TV'de sinyal yok uyarısı alınca çağrı merkezini aradık. Görevli arkadaş işine çok da hakim olamadığından sürekli bizi hatta bekletip yarım saat oyaladı. Sonunda televizyonunuz ile ilgili onları arayın dedi. Bizde TV ile ilgili sorun olmadığından emin olduğumuzdan kabul etmeyince yetkili kişi istedik.

Tekrar uzun bir süre hatta bekletip (bunu bile başka sorup söyledi) yetkiliye veremiyorum sizi yarım saat içinde arayama sözü veriyoruz belki de on dakika içinde arayacaklar dedi. Takdir edersiniz ki bu sözlere güvenip 2 saati geçmesine rağmen evde bekliyorum. Onlar hem mağdur edip hem de tutarsız davranarak bir müşterilerini daha kaybettiler.

Ebru 99 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi08 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön