16 Ocak

D-Smart Yaptıkları Hatayı Düzeltmediler!

D-Smart' ta 2 üyeliğim var. Birine TV spor paketi istedim. Özellikle de belirttim. Yüksek kotalı olan ve yüksek faturalı olana tanımlanması özellikle belirttim. Fakat bunlar tam tersini yapmış. Düzeltilmesini istedim düzeltemeyeceklerini öbür aboneliğinize de tanımlayalım dediler. Neden 2 hattıma birden yapıp fazladan ödeme yapayım dedim. Hata sizden kaynaklanıyor. Ses kayıtlarından dinleyin ve bana da dinletip bilgi verin dedim. 10.01.2017' de E** isminde çağrı merkezi yetkilisi ile 1 saate yakın görüştüm, sonuç olarak tamam yarın işleminiz düzelecek dendi.


Ertesi gün (11.01.2017) düzelmeyince tekrar aradım h... adında yetkili ile görüştüm size dönüş yapacaklar dedi (En geç 48 saat içinde) 13.01.2017 de g... İsminde yetkili ile görüştüm. h... isminde yetkili sizi arayacak dedi. 16.01.2017, bu sefer aldığım cevap 16 'sında aranmışsınız size ulaşılamamış dediler. Cep telefonum kapalı değildi. Yalan söylüyorlar.

Muammer 461 Okunma

Cevaplar

 • Muammer24 Ocak

  Bu mesajları otomatik yanıtlıyorlar herhalde. 14 gün geçtiği halde kimse cevap dönmedi. Ben aradığımda ise size ulaşamadık diye, çağrı kapatılmış. Operetorumden hiçbir arama kaydı veya ulaşılamadı diye mesaj gelmedi. Açıkçası yalan söylüyorlar. Ve bana tatmin edici cevap vermiyorlar varsa şikayetinizi gidin mahkemeye dedirtiyorlar. Müşteri ilgisi sıfır. Çözüm odaklı değiller. Sadece sorun cukarıyorlar. İstediğim çok basit bir şey ama ilgisizler.

 • D-Smart Temsilcisi24 Ocak

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.01.2018 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Muammer23 Ocak

  İkinci çağrımdada 6 gün geçmesine rağmen cevap dönülmedi. bugün size ulaşılmadı diye mesaj göndermişler. Ama telefonumda hiç cevapsız çağrı yoktu. Bu da yalan.

 • Muammer20 Ocak

  Arada 4 gün geçmesine rağmen tarafıma dönüş yapılmadı. Kanuni süreciniz 48 saat değil mi acaba.? Bunda önce de aynı problem için açmış olduğum çağrı, ulaşılamadı diye kapatılmış. Ama telefonumunda d Smart tan hiçbir arama olamdığıni ispatlayabilirim.

 • D-Smart Temsilcisi17 Ocak

  Değerli Müşterimiz Sayın MUAMMER T., 10028022 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön